Kinderen gezocht voor podcast Meester Jules brengt thuis
Voor mijn podcast Meester Jules brengt thuis zoek ik kinderen in de basisschoolleeftijd (tot 13 jaar) die hun verhaal willen vertellen.
Als docent binnen het speciaal onderwijs heb ik ervaren hoeveel kinderen zich soms onbegrepen of ongezien voelen. Met mijn podcast wil ik juist deze kinderen een stem geven. Hoe is het voor hen om te leven met een extra ondersteuningsbehoefte? Wat maakt hen blij, waar zijn ze goed in en wat zouden ze willen dat volwassenen beter begrijpen?
Mijn uitgangspunt: ieder kind is speciaal, laat ze zelf vertellen waarom. Gedrag staat nooit op zichzelf, maar heeft een verhaal.
Wie zoek ik?
• Kinderen in de basisschoolleeftijd, tot 13 jaar
• Kinderen met een bijzonder verhaal
• Wel of niet naar school gaand
• Met bijvoorbeeld een extra ondersteuningsbehoefte, beperking, bijzondere hobby of talent
• Kanjers die het leuk vinden om een open en ontspannen gesprek te voeren
• Ouders mogen natuurlijk meerijden!
Veiligheid en vertrouwen staan voorop
We nemen niet zomaar een podcast op. Vooraf maken we uitgebreid kennis: eerst telefonisch met de ouder/verzorger en daarna tijdens een aantal fysieke ontmoetingen. Zo krijgt het kind alle tijd om mij te leren kennen en zich veilig en vertrouwd te voelen voordat er een microfoon aangaat.
Benieuwd? Luister naar eerdere afleveringen van Meester Jules brengt thuis – op Spotify en YouTube. podcast@meesterjules.nl
Meedoen of eerst vrijblijvend kennismaken?
Kijk op meesterjules.nl en gebruik het contactformulier, of bel/app naar 06 13 40 06 03.
Met vriendelijke groet,
Jules à Campo
Meester Jules – Media & Onderwijsprojecten

