Oproep onderzoek bij kinderen met TOS en/of DCD in de leeftijd van 7 tot en met 11 jaar
Er is al veel onderzoek gedaan bij kinderen met TOS of DCD. Maar welke problemen ervaren kinderen met TOS of DCD, en hun ouders, nu zelf in het dagelijks leven?
We zijn op zoek naar kinderen met TOS of DCD in de leeftijd van 7 tot en met 11 jaar. Bij deze kinderen, en hun ouders, willen we graag een interview afnemen. De kinderen maken eerst foto’s over dingen die met praten of bewegen te maken hebben, en die zij leuk of moeilijk vinden. Bijvoorbeeld een foto op de fiets, want fietsen is zo leuk! Of een foto van een boek, want een boekbespreking is toch wel erg spannend… Tijdens het interview praten we met uw kind over de foto’s.
We willen ook weten wat ouders zien als uitdagingen en successen bij hun kind met TOS of DCD. Hiervoor maakt u ook foto’s. Tijdens het interview praten we over de foto’s.
Praktische zaken
- Het gesprek met uw kind duurt ongeveer 30 minuten
- Het gesprek met uzelf duurt ongeveer 45 tot 60 minuten
- U mag zelf aangeven wanneer u de gesprekken wilt doen (bijvoorbeeld overdag, of ’s avonds).
- U mag zelf aangeven waar u de gesprekken wilt doen (bijvoorbeeld thuis of ergens anders).
- Als dank voor uw deelname krijgt u een beloning.
Wanneer kunt u deelnemen?
- Uw kind is tussen de 7 en 11 jaar oud.
- Uw kind heeft TOS en/of DCD.
- Uw kind wil vertellen over zijn/haar ervaringen met het hebben van TOS of DCD.
Wilt u meedoen of meer informatie?
Wilt u meedoen? Vul dan dit formulier in: https://forms.office.com/e/32XARE0fyP
Wilt u meer informatie? Mail of bel naar Lynn van der Schaaf.
a.l.van.der.schaaf@pl.hanze.nl
050-5952587

